субота, 15 грудня 2012 р.

Одразу після бійки "свободівці" веселилися разом з "регіоналами"


За півгодини після першої бійки у парламенті у четвер "свободівці" весело щось обговорювали з "регіоналами".
Відповідне фото виклав у Facebook журналіст Влад Содель.
 
"Початок першої ранкової бійки був в 10:22 і закінчилась вона в 10:27. Пройшло 25 хв., і Мохник з Кошулинським на пару з Шуфричем і Тедеєвим дуже приязно спілкувались щодо подій пів-годинної давнини. Шуфрич наприклад, всім приміряв чийсь відірваний ґудзик, це тривало десь протягом 5-6 хв., потім до них підійшли Шенцев і Царьовим...", - написав він.
"Ані Мохник, ані Кошулинський у першій бійці участі не брали, на відміну від цих трьох вищезгаданих бойовиків ПР... Я так розумію, що не всі 37 свободівців є багнетами демократії... На заступників голови фракції ця ідея не розповсюджується", - додав Содель.
За 30 хвилин до веселощів "свободівці" і "регіонали" билися за персональне голосування. Яке, втім, так і не було введено. Фото Максима Марусенка 
Він також написав, що пізніше "свободівець" Олександр Аронець намагався захистити своїх колег від критики.
Аронець пояснив веселощі Мохника і Кошулинського разом з Шуфричем і Тедеєвим тим, що вони сміялися з Ляшка і його пропозицій стосовно жіночої квоти у президії парламенту.
Втім, журналіст виклав посилання на стенограму п’ятничного засідання, де зафіксовано, що Ляшко говорив про жінок з трибуни о 13:38:42, а сміялися "свободівці" з "регіоналами" о 10:52. 
Водночас, пізніше Андрій Мохник пояснив з чого сміялися "свободівці".
"Я згадав, про що йшла мова. Тадеєв демонстрував ґудзик від піджака, який відірвався під час сутички. Питав чи це не з наших піджаків. Ми поцікавилися, що за ґудзик. Він сказав, що "Зіллі". Відповів йому, що це точно не наші", - цитує Мохника "Gazeta.ua". 
"Й тут ми запропонували після початку засідання Ради оголосити у сесійній залі про цей ґудзик, бо я думаю, що він трохи коштує. З цього й сміялися", - сказав він.
Також політик розповів, що це нормальна річ сміятися та розмовляти із своїми політичними опонентами.

Немає коментарів: