пʼятниця, 17 січня 2014 р.

Заява УНА-УНСО щодо неконституційного голосування у ВР 16.01.2014

Вважаємо неприпустимим прийняття подібних законів по відношенню до прав і свобод Громадян України. Закликаємо українців до невиконання будь-яких дій та законів, що обмежують їхні конституційні права та свободи. Вимагаємо негайного розпуску ВР, як такої, що порушує Конституцію України, та притягнення всіх учасників злочину, що був вчинений 16.01.2014 р., до кримінальної відповідальності.
УНА прийняла рішення про низку заходів, пов’язаних із подіями у ВР 16.01.2014 р.:
1. В зв’язку з тим, що головним порушником закону є держава, закликаємо всіх Громадян України спиратися на Європейське Законодавство, зокрема на Хартію основних прав Європейського Союзу.
2. Сформувати Рух Силового Захисту Конституції, базовими організаціями вважати втому числі і крайові Команди УНСО.
3. Звернутись до всіх операторів мобільного зв’язку України з проханням не виконувати безглузді норми вищезгаданих законів;
4. Звернутись до громадян України із проханням виїздити на родинний відпочинок:
- виключно автоколонами чисельністю не менше п’яти авто,
- одягатись тільки в маскувальні костюми;
- зупинятись біля помешкань представників державної, судової та законодавчої влади,
- ставити там намети,
- читати виключно незареєстровані Інтернет – ресурси,
- робити інші веселі вчинки,
5. Закликати всі політичні партії України почати процедуру саморозпуску, як єдиний шлях врятувати українців від подальшого політичного кретинізму.
Провід УНСО прийняв рішення про об’єднання з усіма дієвими українськими організаціями та окремими громадянами, що готові до силового спротиву диктатурі та налаштовані на ефективну боротьбу за незалежну та соборну Україну.
«Єдиним джерелом і носієм влади в Україні є народ.» (ст. 5 Конституції України)Українська національна асамблея (УНА-УНСО)

Немає коментарів: