середа, 17 грудня 2008 р.

Німцям пропонують покинути Німеччину



Якщо раніше корінні народи Європи просто закликали до толерантності, потім до толерантності почали змушувати, то тепер вже білих просто виганяють з їх рідних земель. Показовими були події на слуханні щодо будівництва мечеті у Франкфурті що відбулось кілька тижнів тому.
Франкфурт-Хаузен нараховує всього 6.500 жителів. Перед наміченими зборами, скликаними у зв'язку з будівництвом третьої мечеті в районі Хаузен, 1.074 мешканці, що мають право голосу, підписали петицію, в якій висловилися проти її будівництва.
Коли збори були в самому розпалі, вибухнув справжній скандал, спровокований членом комісії від Партії зелених, іранки за походженням, Наргесс Ескандарі-Грюнберг. Своїми висловлюваннями щодо будівництва мечеті вона викликала бурю обурення в залі. "Ми тут не на стадіоні, і знаєте, що, якщо вам не подобається, то ЕМІГРУЙТЕ З КРАЇНИ! "- відрізала Ескандарі-Грюнберг у відповіді на висловлювані громадянами вимоги. Її слова викликали не знаний за всю історію Франкфуртського міського представництва сплеск обурення. Викрикуючи своє обурення і розмахуючи кулаками в бік подіуму, громадяни демонстративно залишали засідання. Один з учасників зборів, виходячи, з вигуком «а останній вимкне світло», вимкнув рубильник електрощита. В абсолютній темряві обурення ще більше посилилось.
Зі сцени, де в президії сиділи представники влади, лунали налякані вигуки з проханням викликати поліцію. "Увімкніть же нарешті світло, увімкніть же нарешті світло", - істеричними зойками волав головуючий.
Після того, як світло знову було ввімкнено, голова перервав засідання, яке ймовірно колись буде продовжено, але вже без більшості тих громадян, яким було запропоновано емігрувати.
Німцям пропонують забратися з їх власної країни і про це повинні знати не тільки всі жителі ФРН, але й в інших країнах, особливо в тих країнах, де влада теж активно потакає імміграції іноземців, зокрема і в Україні.
Це не перший випадок коли депутатка від Партії зелених Наргесс Ескандарі - Грюнберг нахабно пропонує німцям покинути країну. Так, в одному з інтерв'ю газеті «Frankfurter Allgemeine Zeitung» на початку цього року вона сказала: «Тепер у Франкфурті проживає 40% іноземців, а кому це не подобається, будь-ласка, може їхати».
Наргесс Ескандарі живе у Німеччині з 1986, вивчала психологію у Франкфурті-на-Майні. Ця азійська шльондра є депутатом міської від "зелених" і голова комітету з питань імміграції та інтеграції у Франкфурті-на-Майні. Ця дама вже давно відкрито виступає за те, щоб німецьке населення в містах перетворити в меншість. Ось кілька цитат з її виступу в міському представництві 17.07.2003, "Сприяння заходам інтеграції":
"Нашим завданням в області інтеграції є витримувати конфлікти і ні в якому разі не поступатися будь-кому іншому». «Інтеграція - це не задача іммігрантів, а більшості суспільства. Ми, члени Партії зелених, відмовляємося від будь-якої політики інтеграції, під якою мається на увазі пристосування іммігрантів до більшості суспільства».
Промова на тижні інтернаціональної культури в Оффенбаху, восени 2003 року: «Такі міста як Оффенбах і Франкфурт є прикладом: чим більше в них живе мігрантів, тим більш мирно функціонує співіснування їх мешканців »
Німець, пригнічений тягарем так зв. «історичної провини» - це надійний осел, який мовчазно і слухняно, терплячи образи і приниження, тягне на своєму горбу віз міжнародних глобалістов. Але «демократія ФРН» ні в якому разі не повинна служити прикладом для наслідування для тих народів, які хочуть зберегти свободу і незалежність своїх країн. Навпаки, народи світу повинні викривати ті методи, за яким сьогодні німецький народ тримають на колінах, бо завтра ці методи будуть застосовуватися на них самих.
Нажаль жоден «правозахисник» не поставив перед конституційним судом ФРН питання про заборону вкрай радикальної антинемецької партії «зелених»?
Думаємо, коментарі зайві. Хоча ось що варто сказати. Після тяжкої кризи, що ще чекає на Україну в наступному році, багато чого може зміниться. Все в наших руках, пані та панове. Ми цілком можемо не допустити німецького або французького варіанти розвитку подій. Варто тільки цього захотіти. Або хоча б замислитися над цим. http://www.kopp-verlag.de/

Немає коментарів:

Пам’ятай про Крути Молодь пам’ятає Шухевича