вівторок, 29 січня 2013 р.

Вічная пам’ять!


Івано-Франківська обласна організація УНА-УНСО з глибоким сумом сповіщає, що 28 січня 2013 року на п’ятдесят четвертому році життя передчасно відійшов у Вічність чотовий УНСО Еней – Тарас Йосипович Тичковський (15.ІІ.1959 – 28.І.2013)
Життєвий шлях Тараса – щирого Українця, вірного товариша, воїна і аскета був нелегким, проте яскравим і насиченим, як, зрештою, у кожного справжнього унсовця. Еней зазнав болю бойових поранень та радості перемог, щастя заслужених нагород і гіркоту розчарувань та зрад. Він був справжнім Другом і вірним Побратимом, котрий не шкодував нічим задля товаришів та Організації.
З 1994 року, вступивши до лав УНСО, Еней до останнього свого дня залишався беззастережно вірним ідеалам Організації, довівши це не шкодуючи собою у боях на Кавказі, де отримав поранення у бою на дорозі Галі – Чебуркенджі, отримавши воночас ранг чотового, так і у нелегкі будні відносно «мирного» життя в українських реаліях ХХІ століття.
Старенький камуфльований кітель чотового Енея виблискував нагородами… «Хрест УНСО Першого ступеня», медаль «15 років УНСО», пам’ятна медаль «120 років Євгенові Коновальцю»… Тарас Тичковський був неймовірно світлим чоловіком, більше таких немає. Він дивився на нас трохи втомленими очима, але завжди усміхався.
Спочивай же з Богом, друже, пам’ять про Тебе назавжди в серцях побратимів!
УНА-УНСО.

Немає коментарів: