середа, 20 лютого 2013 р.

"Українці вже готові до повстання" - Коханівський назвав 8 правил для революції


На думку Коханівського, після революції в Україні має запанувати консервативна президентська республіка.
Фото: sd.org.ua
На думку Коханівського, після революції в Україні має запанувати консервативна президентська республіка. Фото: sd.org.ua
                                                                                                                                                                                                                                                                      "Руйнатор Леніна" націоналіст Микола Коханівський опублікував сьогодні на своїй сторінці у фейсбуці 8 правил для борців за справедливу Україну.
"Кількість силових протистоянь із міліцією зростає. Майже щодня бійка, затримання, новий привід для акції протесту. Відбувається зростання відверто революційних настроїв. Але для загострення ситуації треба міняти методи і тактику протистояння", - написав Коханівський. Далі чоловік виклав 8 правил.
Активіст пише, що влада керує вдень, а націоналісти вночі. За його словами, для акцій прямої дії вночі не потрібні повідомлення до міськради, це безпечніше й ефективніше.
"Частину з цих пунктів я у когось перебрав, частину сам написав, - розповідає Gazeta.ua Коханівський. - Переконаний, що зараз акції протесту повинні бути і публічними, і паралельно підпільними. Наша країна зараз перебуває у режимі внутрішньої окупації. Вчорашні події - це лише підтвердили, що наша влада йде за путінським і лукашенківським сценарієм і намагається нам вказати на місце рабів. Міліція наплювала на Конституцію і грубо побила як простих громадян, так і народних депутатів".
Націоналіст радить уникати безпосереднього контакту з переважаючими силами міліції, переймати досвід європейських акцій, де бійки з поліцією відбуваються лише на відстані. Жодних штовханин.
"Це мій заклик до підпільної боротьби з існуючим режимом, - пояснив він. - Таким чином ми будемо підштовхувати народ до революції, час якої уже настав. Останні два роки я постійно закликаю до повалення цього внутрішнього окупаційного режиму, бо він переростає у прямий окупаційний режим. І якщо влітку Медведчук поведе нас під цей Митний союз, то це вже пряма окупація буде. Хоча ці режими окупації між собою мало чим відрізняються".
На думку Коханівського, народ уже готовий до революції.
"Я постійно спілкуюся з різними людьми й знаю настрої суспільства, - сказав Коханівський. - Усі мої найрадикальніші промови народ зустрічає позитивно. Тому я знаю, що заклик на повалення режиму в народу є, і я думаю, що він отримає позитивну відповідь. Для революції треба зовнішній ворог, який уже є і лідери. Лідерів не вистачає. Але вони можуть з'явитися будь-якої хвилини. Тоді й станеться загальнонаціональне повстання".
Після революції в Україні має запанувати консервативна президентська республіка.
"У країні буде комбінована економічна модель, про яку писав Микола Сціборський у своїй "Націократії", - пояснив активіст. - Влада буде більше у руках президента. Давати стовідсоткову гарантію, що прийдешня людина буде ідеальним правителем не можна, але зараз в України немає іншого шляху. Ми можемо або скотитися в ніщо, мова буде втрачена, нація знищена, або відбудеться революція, після якої прийдуть справжні лідери нації, які наведуть свій порядок у своїй країні. Я за це молю бога".
Решта пунктів від Коханівського:
3. Коли починають усіх "пакувати" і немає можливості допомогти товаришам - виривайся і тікай. Запам'ятай - на волі ти зможеш допомогти ув'язненим, у камері ні! Вирватись і втекти - у цьому більше героїзму, ніж "героїчно" сісти в тюрму.
4. Не давати БУДЬ-ЯКИХ свідчень. Навіть самі безневинні свідчення про себе чи інших учасників події будуть у суді використовуватися проти тебе. 80% кримінальних справ збудовані на свідченнях підозрюваних.
5. Ворог має нести збитки. Хоч мінімальні, але матеріальні втрати. Це має бути завданням акцій прямої дії.
6. Не витрачати час на симуляції. По-перше, це безсенсово. По-друге, на цьому поприщі дуже багато конкурентів, які зазвичай перемагають у цьому жанрі.
7. Проявляй солідарність із Політв'язнями, незалежно від того, з якої вони тусовки. Жертвуй грошима. Якщо українці нарешті зможуть самі фінансово підтримувати власний повстанський рух - це перший крок до перемоги.
8. Будь готовий кинути все і податись у "біга". Заздалегідь продумай надійні варіанти, де можна пересидіти.


Джерело: Gazeta.ua
Джерело:Gazeta.ua

Немає коментарів: