неділя, 15 березня 2009 р.

Юрій Шухевич вимагає від Тимошенко відповісти на його питання


Цього тижня львів’яни знайшли в поштових скриньках листівки від імені Голови ГО “Галицький Вибір” Юрія Шухевича, які складені у формі запитань до прем’єр міністра України Юлії Тимошенко. Преамбулою до листівки є застереження Юрія Шухевича з приводу того, що українську державність намагаються знищити руками тих, хто керує країною.

“Чому Ви вважаєте себе людиною російської культури, про що заявляли в 2005 році?”, “Чому Ваша дочка не розмовляє українською мовою?”, “Чому ви не сприяєте визнанню УПА на державному рівні?”, “Чому Ваша політична сила критикує кроки президента щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору і чому жоден Ваш виступ за кордоном не стосувався цієї теми? ” - Звертається Шухевич до Тимошенко в листівках.

“Чому Ви мовчите і смієтеся, коли у Вашій присутності нашого Президента називають “мазуриком”?”, “Чому Ви постійно співпрацюєте з агентами російського впливу в Україні?”, “Чому Ваша фракція голосувала за введення другої державної мови в державну службу?” - Продовжує Шухевич.

“Я не вірю, що дочекаюся від Юлії Тимошенко відповіді хоча б на один з цих питань”, - тут же визнає він.

УНА-УНСО

Немає коментарів: