понеділок, 31 травня 2010 р.

Міліція відповість за вбивство!

У вівторок, 1 червня, о 10.20 біля Тернопільського обласного управління МВС України за адресою м. Тернопіль, вул. Валова, 11 свідома громадськість розпочне акцію протесту проти свавілля вітчизняних міліціонерів, які катують та вбивають людей в Україні. Активісти також протестуватимуть проти як фактичних, так і законодавчих спроб влади та міліції обмежити право на мітинги в Україні.

ЗБІР о 10.00 БІЛЯ ПАМ'ЯТНИКА І.ФРАНКОВІ!!!

Студенти пройдуть траурною ходою до Тернопільського обласного управління МВС України, під який покладуть траурні вінки та квіти в пам'ять хлопця, вбитого Київським нелюдами в погонах.

Паралельно 1 червня о 10:00 пройдуть акції в Києві, під відділком де вбили хлопця, та обласними управлінням УМВС у містах: Рівне, Івано-Франківськ, Кіровоград, Ужгород, Хмельницький, Донецьк, Житомир, Львів, Євпаторія, Харків та ін.

Ці акції – попереджувальні. Якщо вимоги виконані не будуть, доведеться через тиждень переходити до більш масових та агресивних форм протесту по всій Україні.

Нагадуємо, що днями дільничний міліціонер забрав 19-річного студента у районний відділок міліції Шевченківського району, а вже на ранок батькам запропонували забрати тіло хлопця з моргу. Цей нажаль далеко не поодинокий випадок ілюструє справжню ситуацію, яка склалася в Україні з міліцією.

Під час акції активісти також висловлять свій протест проти законопроекту №2450 «Про порядок організації і проведення мирних заходів», який зараз готується до другого читання. Проект Закону пропонує узаконити механізми заборони мирних зібрань громадськості, що сприятиме ще більшому свавіллю міліціянтів щодо як громадських активістів, так і простих громадян.

Всі ми об’єдналися навколо цього, адже вже завтра трагедія може повторитися з будь-ким, а нам навіть протестувати заборонять.

Організатори акції: громадські організації, активні люди, журналісти, одногрупники та сусіди вбитого хлопця. Приєднуйтеся!

http://vkontakte.ru/event18069090

За цим посиланням список регіональних співкоординаторів, сценарій та прес-реліз заходу
https://spreadsheets.google.com/pub?key=0AoHMr1s52mfCdHRtVUllR0JpaGliZFpaSDVsRzNBQ3c&hl=en&output=html

Немає коментарів: