понеділок, 19 квітня 2010 р.

У Львові пройде студентський мітинг проти Табачника


20 квітня у Львові відбудеться студентський бойкот пар і велике віче-концерт за відставку міністра освіти України Дмитра Табачника.

«Антиукраїнський міністр освіти і науки далі працює, приймає рішення, які руйнують українську освіту, а влада далі не дослухається до наших закликів. Тому у вівторок 20 квітня о 10.30 біля пам'ятника Івану Франку відбудеться масовий мітинг-концерт за відставку цього одіозного політика», – повідомили ZAXID.NET організатори.

О 9.00 студентів групуватимуть біля кожного ВНЗ та організовано вестимуть до ЛНУ ім. Івана Франка. Після віче-концерту о 12.30 відбудеться похід до Львівської державної обласної адміністрації та передача наших вимог».

«Ми вимагаємо не лише скинути з посади міністра Дмитра Табачника, а й, тим самим, припинити руйнівну політику в сфері освіти та культури, яку раніше задекларував, а тепер поступово впроваджує уряд, – пояснює один з організаторів акції Оля Сало. – Це не перша акція, і, якщо влада й надалі ігноруватиме молодь, – не остання. Ми не поступимось у своїх вимогах: Студентам - якісну освіту, освіті - професіонала!»

ZAXID.net

Немає коментарів: