середа, 13 серпня 2008 р.

Україна: перші парадоксальні наслідки кавказької війни

«Ці уроди нас знову кинуть»

По-перше, в суспільстві зростає переконання, що у випадку російської агресії проти України вітчизняна «еліта політичної нації» не боронитиме ні українців, ні нашу землю. Якщо почнеться щось серйозне, то вони перші дременуть туди, де зберігаються їхні капітали. Про який захист можна говорити, якщо «еліта» за роки незалежності не спромоглася зробити навіть демаркації кордонів, тому їх фактично не існує і Україна перетворена на прохідний двір: за даними ООН, вона знаходиться на 4 місці в світі за рівним нелегальних мігрантів. «Еліта» буквально вчора зрадила українців в набагато простішій ситуації — коли під тиском ЮНІСЕФ і ВООЗ погодилась здійснити злочинну вакцинацію 9-ти мільйонів нашої молоді отруйною індійською вакциною.

«Покладатися лише на силу власної зброї»

По-друге, поширюється думка, що США підставили Грузію, втягнувши її у війну проти Росії для відвертання уваги від запланованого вторгнення в Іран. Підтверджуються прогнози ряду аналітиків, які ще в перший день війни стверджували, що Грузія не отримає реальної допомоги ні від США, ні від країн НАТО, а сам конфлікт, абсолютно не потрібний ні Росії, ні Грузії, спровокований із-зовні для прикриття ймовірної агресії США проти Ірану.

«Покажемо москалям, хто крутіший»

По-третє, серед українців несподівано з’явилося багато бажаючих взяти участь у війні на стороні Грузії. Народ активно цікавиться, де формуються загони добровольців і до кого конкретно звертатися. Типове пояснення: «До грузинів великої симпатії не маю, але є бажання втерти носа москалям». Схоже на пробудження козацького духу, адже відомо, що українці — найкращі у світі воїни.

Якщо підсумувати, то масова свідомість українців чимраз більше відкривається до сприйняття ідеї всесвітньої української держави-громади — глобальної національної корпорації Третього гетьманату.

Немає коментарів: