середа, 22 квітня 2009 р.

Поки СБУ охороняє писанки Ющенка, проросійські сили на в`їзді до Криму встановлюють прикордонний стовп з прапором Росії


Активісти козачих і проросійських організацій встановили сьогодні на в’їзді до Криму прикордонний стовп з прапором Росії.

«Прикордонний стовп встановлений на Чонгарському перешийку, де колись провела свою скандальну акцію організація «Прорив». До стовпа прикріплена дошка з текстом указу імператриці Катерини про приєднання Криму до Росії. Роковинам видання цього указу і присвячена ця акція», - розповів з місця події по телефону «Новому Регіону» Юрій Першіков, прес-офіцер Ради отаманів Криму.

За його словами, після установки прикордонного стовпа на перешийку відбувся мітинг, в якому, окрім активістів з Криму, взяли участь також "козаки" з Херсонської області.

«Поряд в Херсонській області знаходиться козачий хутір. Домовилися, що вони охоронятимуть цей стовп», - сказав Першіков.

За його словами, до акції вже виявили зацікавленість співробітники українських спецслужб.

«Спочатку приїхали представники Херсонської області, побачили, що стовп встановлений не на їхній території, і виїхали. Потім приїхали з Джанкоя, все сфотографували, зафіксували», - відзначив Першіков.

«На мітингу після встановлення стовпа присутні скандували «Севастополь-Крим-Росія!» і «Слава Росії!». Сподіваємося, що ця акція послужить початком нової хвилі масових виступів росіян Криму і Севастополя», - у свою чергу, розповів правозахисник Святослав Компанієць.

За його словами, після завершення акції її учасники попрямували в Херсонську область, куди кримчан запросили місцеві козаки на юшку.

«Вже повертаючись назад в Крим через кілька годин, ми проїхали поруч недавно встановленого стовпа. Навколо вже було безліч міліційних машин і людей, які вимірювали прикордонний стовп рулетками. Російський прапор силовики з нього вже зняли», - розповів Першіков.

Від “Аратти”. У нормального, законослухняного і патріотичноналаштованого маленького українця виникає питання - "А якого біса на мої податки утримується багатотисячний апарат СБУ, міліції, армії та головний Гарант Конституції, які не в змозі ні протистояти антиукраїнським акціям, ні захистити власну державу й її громадян?". В Одесі вбивають, Крим відмежовують, а СБУ переймається питаннями, які в нормальних країнах виконують зовсім не бойові офіцери, а "ботани" з наукових закладів, збираючи історичні факти минувщини.

АРАТТА

Немає коментарів: