неділя, 26 квітня 2009 р.

Автор скандальної книги про Україну заявляє про заборону на її ввезення в країну


Автор книги Війна 2010. Український фронт донецький письменник Федір Березін стверджує, що тираж його книги, а також деяких інших книг заборонили ввозити в Україну, повідомляє газета Сегодня.

“У мене є інформація від близьких до митниці людей, що вони бачили документ, у якому зазначалися видання, заборонені до ввезення в Україну з Росії, - це моя Війна 2010. Український фронт, книга ще одного донеччанина Григорія Савицького Поле бою - Україна. Зламаний тризубець, книга луганчанина Гліба Боброва Епоха мертвонароджених, книга донеччанина Бунтовського і колишнього одесита Калашникова Незалежна Україна. Крах проекту “, сказав Березін.

Зі свого боку прес-секретар СБУ Марина Остапенко повідомила газеті, що ніякої заборони немає. “Наші співробітники сьогодні обов`язково поїдуть і куплять цю книгу. Потім передадуть на експертизу, яка з`ясує, чи закликають автори порушувати суверенітет України. Якщо відповідь буде позитивною, не виключаю, що буде порушено кримінальну справу”, - говорить Остапенко.

Інформацію про заборону ввезення книг в Україну спростували і на митниці.

Коментуючи появу своєї скандальної книги, Березін завив, що Кремль йому “нічого не замовляв. Я як корінний мешканець України і колишній офіцер дуже стурбований процесами, які відбуваються в нашій країні, і втратою її обороноздатності. Своєю книгою я хотів у художній формі попередити про майбутні небезпеки”.

http://ukrainci.com/

Немає коментарів: