субота, 4 липня 2009 р.

Загинув український патріот Василь Червоній. У нього влучила блискавка

Колишній народний депутат і екс-губенатор Рівненщини Василь Червоній купався сьогодні у ставку в Костопільському районі Рівненщини. Таку інформацію Gazeta.ua повідомило джерело з оточення колишнього депутата.


Василь Червоній рибалив з колегами. Близько 12:00 почалася гроза, блискавка влучила в Червонія, коли він розмовляв по мобільному телефону.

Колеги відразу відвезли постраждалого до лікарні. Лікарі реанімаційного відділення намагалися врятувати життя колишнього народного депутата, йому робили штучний масаж серця. Та все ж їх зусилля були марними, Василь Червоній помер у лікарні.

В.Червоній був одним з організаторів та ініціаторів створення на Рівненщині наприкінці 80-х років минулого століття перших осередків Товариства української мови імені Тараса Шевченка та Народного Руху України за перебудову. Уперше був обраний депутатом Верховної Ради України у 1990 році, і відтоді ще тричі обирався до парламенту як за мажоритарними округами, так і за списками партій і блоків. Був керівником обласного виборчого штабу блоку Віктора Ющенка на Рівненщині у 2002 та 2004 роках.

З січня 2005 по травень 2006 року В.Червоній був головою Рівненської облдержадміністрації. В останні роки – незмінний голова обласної організації Української народної партії, голова фракції УНП в обласній раді.

В.Червоній був активним церковним діячем краю. Йому належить велика роль в організації та створенні єпархій Української Православної Церкви Київського патріархату. Він також був членом Вищої Церковної ради УПЦ Київського патріархату, церковним старостою рівненського кафедрального Свято-Покровського собору, кавалером багатьох відзнак цієї церкви.

НАРОДНИЙ ОГЛЯДАЧ

Немає коментарів: